Descrição
Sobre ela
These real sex doll gifs are created from already shot videos for sex doll porn lovers for you to save, share and enjoy. Having the sex doll video porno videos help you maximize the pleasure gotten from the cum sex hairy doll. The tranny sex doll pormhub videos go a long way in boosting your sexual morale especially if you fuck your love at the same time.
The sex doll arrested Australia scene portrays the freedom that comes with owning a personal realistic sex doll. An irontech fixed vagina sex doll still has the flexibility to spread her legs open for you. The sex doll orange clothes creep describes a situation where a person becomes addicted to fucking a life size sex doll.
Our online sex doll shopee has the human sex doll interracial range where you see sex dolls from mixed origins. The doll sex YouTube was created for sex doll users to have a platform of learning to pleasure themselves without help from humans.
Dimensões
| Material | TPE |
| Altura | 152cm |
| Busto | 90cm |
| Cintura | 56cm |
| Quadril | 102cm |
| Ombro | 33cm |
| Braço | 46cm |
| Perna | 80cm |
| Pé | 19cm |
| Peso líquido | 37kg |
| Profundidade Oral | 13cm |
| Profundidade da vagina | 18cm |
| Profundidade Anal | 17cm |
Galeria de Bonecas










Avaliações
Não há comentários ainda.