Opis
O niej
Szukasz lalki erotycznej dla faceta, która jest umięśniona do perfekcji? Poznaj Willa, naszą muskularną seks lalkę miesiąca.
Ta lalka premium jest jedną z lalek erotycznych gwiazd porno, więc nie musisz się martwić, że jest niedoświadczona, ponieważ ta lalka seksu naturalnej wielkości zna się na ciele.
Lalka z kręconymi włosami ma bardzo bladą skórę i wyrzeźbioną szczękę, która podkreśla jej niemal anielskie rysy. Jego ciemne włosy stanowią piękny kontrast z jego jasnoniebieskimi oczami, a jego skóra jest bardzo dobrze wykonana, od tekstury po pory.
Muskularna lalka ma bardzo umięśnione i wyrzeźbione mięśnie, biceps i triceps, które pomagają mu nosić nawet najcięższych użytkowników lalek erotycznych. Jego uda również nie rozczarowują i widać, że przystojniak nie opuszcza dnia nóg na siłowni. Tylko spójrz, jak się wyginają, gdy ich używasz!
Will jest najlepszą realistyczną lalką seksu, ponieważ pomimo tych wszystkich cech ma bardzo duży i wydatny obwód. Możesz wybrać rozmiar penisa i stopień owłosienia, ale niezależnie od tego, co wybierzesz, wiedz, że ten silny, seksowny mężczyzna będzie stał twardo i zawsze gotowy do akcji.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 150cm |
| Pierś | 75cm |
| Talia | 54cm |
| Biodro | 77cm |
| Ramię | 32cm |
| Długość nóg | 89cm |
| Długość ramienia | 54cm |
| Długość stopy | 19cm |
| Waga netto | 27 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.