Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Górna klatka piersiowa | 98 cm |
| Dolna klatka piersiowa | 66cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 86cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość nóg | 84cm |
| Udo | 45cm |
| Długość ramienia | 64cm |
| Podeszwa | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 10cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 29,8 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.