Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Rozmiar | Miseczka D 165 cm |
| Waga netto | 35kg |
| Pełny biust | 81cm |
| Pod biustem | 59 cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 88cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Ramię | 31 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.