Opis
O niej
Scena seksu naprawdę przeszła radykalne zmiany. Te zmiany wpłynęły na wiele rzeczy. Niektóre dobre, a niektóre złe. Odkrycie lalki erotycznej i lalek przyjemności naprawdę poprawiło sytuację. Dawno minęły czasy, gdy czerpanie satysfakcji seksualnej oznaczało jedynie intymne związki z płcią przeciwną.
Lalki miłości dla mężczyzn dały mężczyznom swobodę bycia niezależnymi. Te lalki pozwalają mężczyznom w spokoju cieszyć się seksualnymi przyjemnościami. Niektórzy mężczyźni wolą naprawdę wyglądające lalki erotyczne do użytku dla przyjemności. Przykładami są japońska lalka miłosna i lalki miłosne yumi. Obie są sklasyfikowane jako lalki z małymi piersiami, mają małe cycki lub nie mają ich wcale. Występują również w niektórych realistycznych funkcjach.
Te nadmuchiwane lalki miłości pozwalają mężczyznom poruszać się ze swoimi lalkami miłości i zapewniają im komfort. Gry z lalkami erotycznymi pojawiają się, gdy mężczyźni angażują się w zabawne zajęcia w towarzystwie lalek erotycznych.
Tego rodzaju lalki erotyczne leczą złamanych mężczyzn z problemami z poczuciem własnej wartości. Sprawiają, że znów się kochają. Używa się ich także do uczenia młodych mężczyzn sposobu uprawiania miłości. młodzi mężczyźni używają takich lalek, aby zdobyć doświadczenie w grze seksualnej.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Pierś | 81cm |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 87cm |
| Waga netto | 39 KG |
| Głębia jamy ustnej | 11cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek













































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.