Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Linia piersi | 101 cm |
| Linia talii | 86cm |
| Linia bioder | 108 cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Długość nóg | 83cm |
| Długość ramienia | 57 cm |
| Linia uda | 65 cm |
| Linia łydek | 33cm |
| Rozmiar stopy | 21cm |
| Waga netto | 55kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.