Opis
O niej
Ponieważ świat jest tak zajęty, znalezienie czasu na intymne kontakty powoli się kurczy. Aby nadążyć za presją i pragnieniem kontaktów seksualnych, ludzie zwracają się do lalek erotycznych w celu uzyskania intymności. Te lalki erotyczne to głównie lalki miłosne tpe, tpe to gumowy materiał, który jest trwały i miękki w dotyku jak ludzka skóra.
Dzisiejsze lalki erotyczne są naturalnej wielkości, aby przypominały rzeczywisty rozmiar człowieka. Te naturalnej wielkości lalki erotyczne są najczęściej używanym rodzajem lalek erotycznych w porównaniu z dmuchanymi lalkami miłosnymi. Przychodzą jako ruchome lalki erotyczne z ruchomymi częściami, takimi jak kończyny. Te części pomagają w łatwiejszym korzystaniu z lalki erotycznej.
Nadmuchiwane lalki. Są to nadmuchiwane lalki erotyczne, którymi można się cieszyć. Dmuchane lalki są najczęściej używane przez początkujących i bardzo ostrożnych ludzi. Lalki erotyczne Bondage są najczęściej używane przez profesjonalistów bdsm. To sprawia, że te lalki są elastyczne i dużo przyjemniejsze. W sekcji bondage możesz związać lalkę erotyczną dla maksymalnej przyjemności. Męskie lalki erotyczne to rozwijająca się branża, która z czasem może ewoluować do użytku publicznego. Japońskie lalki erotyczne są zwykle sortowane przez wiele osób. Przychodzą we własnych strojach lub sukienkach. najlepsze lalki erotyczne są zwykle popularne ze względu na ich przenośność.
Przyjdź, poznaj swoją lalkę erotyczną i pozwól nam ci służyć.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 164 cm |
| Pierś | 99 cm |
| Talia | 62cm |
| Biodro | 116 cm |
| Waga netto | 55 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.