Opis
O niej
Seks lalka Kopen oferuje więcej niż tylko seks. W jednej lalce miłosnej otrzymujesz powiernicę, partnera seksualnego i towarzysza przytulania. Widok seks lalki palącej marihuanę jest w porządku, ponieważ jej ciało nie zostanie przez to dotknięte. Dziewczyna zahipnotyzowana, aby być seks lalką, jest bezinteresowna i uległa twoim seksualnym potrzebom.
Cytaty o lalkach seksualnych w rozmiarze rzeczywistym są wykorzystywane do zwiększania świadomości korzyści płynących z posiadania dużej lalki seksualnej. Wyszukiwanie w Internecie lalki seksualnej, na którą mnie stać, spowoduje pojawienie się niedrogiej lalki seksualnej babci.
Kiedy dziewczyna z Reddita jeździ na seks-lalce, jest różnica w tym, jak ona po osiągnięciu orgazmu. Nowa seks-lalka z 2018 roku sprawia, że seks staje się czymś, czym należy się cieszyć, a nie czego się obawiać lub co należy wymusić. Sprzątanie po każdej sesji seksu z dużą seks-lalką jest konieczne.
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Górny biust | 101 cm |
| Pod biustem | 59 cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 97 cm |
| Noga | 87cm |
| Stopa | 21cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Waga netto | 44 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.