Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Pełny biust | 83cm |
| Pod biustem | 63cm |
| Talia | 63cm |
| Biodro | 84cm |
| Szerokość ramienia | 60 cm |
| Szerokość ramienia | 37 cm |
| Długość nóg | 91 cm |
| Długość stopy | 23cm |
| Głębokość pochwy | 21cm |
| Głębokość odbytu | 14cm |
| Waga netto | 38 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.