Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 157 cm |
| Biust | 86cm |
| Talia | 63cm |
| Biodro | 98 cm |
| Szerokość ramienia | 54cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Długość nóg | 74cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 14cm |
| Waga netto | 41kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.