Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 162 cm |
| Biust | 95cm |
| Talia | 62cm |
| Biodro | 100cm |
| Szerokość ramienia | 64cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Długość nóg | 85 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 14cm |
| Waga netto | 41kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.