Opis
O niej
Jeśli chcesz być twórcą lalek erotycznych i tworzyć najbardziej realistyczne taśmy z lalkami erotycznymi – na przykład taśmę z seks lalkami kubańskimi – to potrzebujesz realistycznej czarnej lalki erotycznej, takiej jak ta laska tutaj. Teraz daleko mu do lalki erotycznej Yiff, ale to jest najbardziej realistyczny zwycięzca prawdziwej lalki erotycznej. Prawdziwy seks-robot-lalka ma wystarczające umiejętności jak lalka Boba Sageta i sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy w kodycylach dotyczących tworzenia lalki erotycznej nie wpisano „seksapilu”. Ta męska lalka seksu pieprzy się z wieloma innymi lalkami seksu yiff w filmach porno, ale jest także naprawdę dobrym wyborem dla osób, które nie mają doświadczenia z ruchaniem męskich lalek seksu, ponieważ jest bardzo łatwa w użyciu.
Chociaż wyposażona jest w technologię wzmacniającą wrażenia, masz całkowitą kontrolę nad tą lalką erotyczną i określasz prędkość, obwód i kilka innych konfigurowalnych funkcji. Nie, nie kłamali, gdy mówili, że czarni mężczyźni mają najwięcej do zaoferowania, i zdecydowanie ma to znaczenie, gdy omawianą lalką seksu jest lalka miłości. Kobiety i mężczyźni, którzy chcą pieprzyć męską lalkę erotyczną, a ty zgadzasz się, że im więcej, tym lepiej, to jest lalka seksu dla Ciebie.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 75cm |
| Talia | 49 cm |
| Biodro | 81cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 32kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.