Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158 cm D-beker |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 58cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 78cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 30kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.