Beschrijving
Over haar
An ebony riding sex doll is built to be tough enough to ride a man’s dick. On the sex doll Netflic channel, there are a variety of sex doll movies as well as free sex doll vedio to keep you desiring sexual companionship. The warming lubricant sex doll has the insides warm and also produced lube for smooth sex.
When a mam fucks sex doll, he is ready to bring his sexual fantasies to fruition. The elon musk failed sex doll is a talking sex doll that responds with moans and grunts. With the sex doll dildo xhamster, you are assured of an interesting sex life with no disruptions.
The 125cm Tpe sex doll fuck video shows the maneuvering of shorter sex dolls into position. Is owning a sex doll weird? I can assure you that it isn’t because a sex doll like the Sybil Stallone sex doll never backs out of a sex session. Owning a sex doll gets you in touch with your sexual self and needs.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borstbeeld | 98cm |
| Taille | 65cm |
| Heup | 105cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm | 50cm |
| Been | 76cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 48kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.