Beschrijving
Over haar
Het vinden van de juiste partner die bij uw seksuele verlangens past, kan soms frustrerend zijn. Je kunt niet zeggen; misschien vind je de rust waar je naar streeft in een Yumi-sekspop, maar deze suki-sekspop kent geen grenzen, hoewel het je opwindend plezier zal bezorgen dat je misschien moeilijk kunt vinden in het bestaan met een echte partner.
Tracy, de zeemeermin-sekspop, heeft verschillende seksuele standjes en geeft je meer seksueel begrip. Verschillende mannen kopen deze gladiatorsekspop omdat ze buitengewone gevoelens verlangen in hun seksleven. Hoe en wanneer je maar wilt, de sekspop van Dorothy is altijd beschikbaar om je beter van dienst te zijn en te bevredigen.
De mond van deze zeemeermin-sekspop is een schoonheid om naar te kijken; Tegelijkertijd brengen haar zachte borsten verlichting, en haar verleidelijke kont zorgt voor het gekste plezier. En ze is zeer flexibel voor alle seksuele activiteiten die worden beschreven met betrekking tot de gelekte sekstape van de Cubaanse pop; dit betekent dat je ze heel snel kunt verplaatsen, opslaan en verbergen. Niemand doet het beter op bed dan deze handjob met een sekspop; Neem contact met ons op via onze contactpersoon en wij bezorgen de sekspoppen bij u aan de deur.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borstbeeld | 95cm |
| Taille | 47cm |
| Heup | 83cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij















































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.