Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 156cm |
| Netto gewicht | 46.6kg |
| Borstbeeld | 100cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 110cm |
| Schouder | 40cm |
| Arm | 48cm |
| Hand | 17cm |
| Been | 73cm |
| Voet | 22cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.