Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 160 cm D-cup |
| Netto gewicht | 39kg |
| Volledige buste | 81cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 98cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 33cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.