Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borstbeeld | 85cm |
| Beneden buste | 66cm |
| Heup | 90cm |
| Taille | 59cm |
| Schouder | 41cm |
| Arm lengte | 45cm |
| Handlengte | 16cm |
| Been Lengte | 86cm |
| Mondeling | 12cm |
| Vaginaal | 16cm |
| Anus | 14cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Nek omtrek | 27cm |
| Netto gewicht | 38KG |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.