Beschrijving
Over haar
De beste vrienden voor mensen die van verzamelen houden en natuurlijk voor ons – Zilveren poppen. Onze poppen zijn meesterwerken die ware schoonheid en klasse vertegenwoordigen dankzij het uitstekende vakmanschap dat erin is gestoken. Bij de vervaardiging van deze poppen is het gebruik van zilver van hoge kwaliteit, wat impliceert dat de poppen stijlvol en duur zijn.
Van de beruchte Dakota Skye sekspop tot de schattige Teddy Babe pop, kopers hebben veel keuzes om te maken. Onze nauwkeurige werken samen met de integratie van de nieuwste technieken in hen zorgen ervoor dat ze eruit zien als echte mensen.
Wij hebben niet alleen mooie poppen, maar ook de wens om het gevoel van hun spel te herinneren door de beschikbaarheid van het gewricht in verschillende posities.
Maak kennis met de creatie van schoonheid en technologie – Silver Dolls, uw beste keuze voor een hoogwaardige verzamelobjectensekspop.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 152 cm |
| Borst | 85cm |
| Lagere borst | 66cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 95cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 63cm |
| Been | 70cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.