Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Beker | F |
| Netto gewicht | 37kg |
| Volledige buste | 89cm |
| Onder buste | 68cm |
| Taille | 64cm |
| Heup | 97cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Arm lengte | 51cm |
| Been Lengte | 74cm |
| Voeten Maat | 24 cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.