Beschrijving
Over haar
Isabel is een sexy siliconen sekspop, net als de andere sexy siliconen sekspoppen in onze collectie. Onze collectie is gevuld met stevige siliconen liefdespoppen zoals Isabel. Net als de meeste siliconen liefdespoppen van hoge kwaliteit, heeft Isabel een hoog niveau van realisme in haar fabricage gestoken met een grote interesse in details, textuur en alle andere aspecten van uw tevredenheid.
Verder heeft Misa, in tegenstelling tot de meeste siliconen neukpoppen, zeer realistische onderdelen, tot in het kleinste detail. Daarom zal het aanraken, strelen, strelen en knijpen van al haar zachte rondingen en focuspunten op haar lichaam zeker geweldig aanvoelen. Dankzij haar zachte en realistisch gestructureerde borsten zullen je handen altijd een geweldige tijd hebben om ze te strelen, knijpen en strelen.
Ook, net als de beste siliconen neukpoppen, laat Isabel's echte poppenrecensie zien dat ze de juiste eigenschappen heeft om je tevredenheid te garanderen.
Daarom is deze kleine liefdespop compatibel met een breed scala aan kostuums, wat haar een geweldig liefdespop anime-personage voor jou maakt.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 153cm |
| Borst | 78cm |
| Onder Borst | 56cm |
| Taille | 51cm |
| Heup | 96cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Schouder breedte | 34cm |
| Dij lijn | 55cm |
| Been Lengte | 93cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 31kg |
Poppen Galerij
































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.