Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163 cm plus |
| Borst | 96cm |
| Taille | 62 cm |
| Heupen | 94 cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Kuit omtrek | 31cm |
| Dij Omtrek | 51cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Voet lengte | 22,5 cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.