Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 169 cm D-cup |
| Volledige buste | 84cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 87cm |
| Arm Breedte | 59cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Voeten lengte | 23cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 39kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.