Beschrijving
Over haar
Dit is een unieke sekspop die is gemaakt om te voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen. Dit betekent dat deze prachtige levensgrote echte pop van een leverancier van levensgrote sekspoppen de perfecte pop is voor uw fantasieën.
Dus als je op zoek bent naar een pop met penis seks volwassen pop. Dan hoef je je niet af te vragen wie ryan davis sekspop is. Dit komt omdat deze fleshlight hetzelfde is als sekspop met de beste premium functies.
Moorever, lesbische seks met echte pop porno pop belooft zo dicht mogelijk bij het echte ding te voelen. Dankzij een goed gestructureerde soepele, zachte en gladde huid. Naast echte pop seks coupons texturen die in elke vlezige curve kunnen worden gevoeld. Echte seks robot pop kopen activeert uw bestelling, en binnen een paar dagen kunt u ook afscheid nemen van seksuele frustratie. Dit betekent dat chicks echte sekspop doen om tegemoet te komen aan uw unieke seksuele fantasieën.
Dimensies
| Netto gewicht | 28,6 pond / 13 kg |
| Brutogewicht | 36,42 pond / 16,52 kg |
| Vaginale lengte | 6,69 inch / 17 cm |
| Anuslengte | 6,29 inch / 16 cm |
| Bovenste buste | 29,92 inch / 76 cm |
| Onder buste | 21,26 inch / 54 cm |
| Heupomtrek | 27,56 inch / 70 cm |
| Tailleomtrek | 19,68 inch / 50 cm |
| Beenomtrek | 40 cm / 15,75 inch |
| Been Lengte | 7,09 inch / 18 cm |
| Zithoogte | 17,72 inch / 45 cm |
| Heupbreedte | 16,54 inch / 42 cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.