Beschrijving
Over haar
Bang om besmet te raken door een partner of vanuit een bordeel? Dan is seks met een sekspop de beste optie. De exclusiviteit van deze neukpoppen kan niet genoeg benadrukt worden. Er is de zekerheid dat niemand u bedriegt.
Er moet dank worden betuigd aan de persoon die de stevige pop heeft gemaakt. Hij/zij heeft mannen gered van uitgaven voor een date-night. Er zijn sekspopvideo's van gratis sekspopporno beschikbaar op het dolly-seksforum. Deze video's helpen bij het vinden van de juiste positie voor de Android-liefdespop.
Voor verschillende keuzes in maten zijn er dikke stevige poppen en rondborstige poppen in de uitverkoop. De beste sekspoppen zijn degenen met een spuitfunctie. Het is als een beloning.
Een sexy echte pop heeft alle kwaliteiten die je maar kunt wensen in een vrouw. Ongeacht de maat die je verkiest, met Real Doll Com krijg je de beste liefdespop voor slaapkameropwinding. Neukpoppen zorgen ervoor dat je de slaapkamer wilt verkennen en grenzen wilt verkennen. Je leert welke seksuele stijlen het beste bij je passen. Het is een winnend spel voor seksueel genot.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borstbeeld | 90cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 85cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 60cm |
| Been | 95cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 36kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij





















































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.