Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 171 cm H kop |
| Netto gewicht | 44kg |
| Volledige buste | 104cm |
| Onder buste | 69cm |
| Taille | 67 cm |
| Heup | 88cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 45cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij















































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.