Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 92 cm |
| Beneden buste | 63cm |
| Heup | 92 cm |
| Taille | 50cm |
| Schouder | 32cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Handlengte | 17cm |
| Been Lengte | 90cm |
| Mondeling | 12cm |
| Vaginaal | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Nek omtrek | 28cm |
| Netto gewicht | 38KG |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.