Beschrijving
Over haar
Overal ter wereld zijn er talloze fetisjen die mensen gek maken. Veel mannen zijn dol op zwangere vrouwen, en wij weten hoe we jou die voldoening kunnen bezorgen.
Stella is een aantrekkelijke zwangere sekspop voor mannen die graag zwangere vrouwen bevredigen. Haar ronde en volle borsten openen zoete lust voor je zwangere seksfantasie. Deze zwangere MILF sekspop heeft bovendien stevige, puntige tepels en mooie rondingen die je doggystyle zult bewonderen.
Ze is een zwangere siliconen sekspop met een dikke buik, zo zacht en nauwkeurig als de echte. Je zult zeker volop genieten van je hete zwangerschapsseksfetisj met onze ongelooflijke brunette Japanse zwangere sekspop.
Als je al een tijdje op zoek bent naar een van de heetste zwangere sekspoppen die er te koop zijn, dan is je zoektocht nu voorbij. Stella staat te popelen om met je mee naar huis te gaan.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 160cm |
| Borst | 82cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 105cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 45KG |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.