Beschrijving
Over haar
Het creëren en uitbrengen van 'echte' sekspoprobots, speciaal voor entertainment voor volwassenen - sekspoprobots! Deze poppen lijken prachtig met gegenereerde attributen naast kunstmatige intelligentie die ze in staat stelt om zelfs de ziekste en meest perverse menselijke verbeelding te vervullen. Echter, zoals het geval is met haren die op menselijke hoofden groeien, matten poppenhaar met gebruik en dit kan worden gerealiseerd, zelfs zonder dat iemand er de hele dag aan trekt. Dat is onze professionele oplossing hier - effectief ontwarren dat uw pop weer glanzend, zijdezacht en handelbaar haar geeft. Onze professionals behandelen de was met zorg en gebruiken de juiste gereedschappen en wasmiddelen die veilig zijn voor de synthetische stof om alle knopen en lussen van de stof te ontwarren zonder deze te vernietigen. Voel u op uw gemak wanneer u in Doll Robots Sex bent met de diensten die op deze plek worden aangeboden.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 84cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 87cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 35KG |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.