Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 162cm |
| Borst lijn | 78.5cm |
| taille lijn | 63,5 cm |
| Hippe lijn | 99cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Kalf Lijn | 35cm |
| Dij Lijn | 55,5 cm |
| Been Lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.