Beschrijving
Over haar
Zwarte sekspoppen zijn een geweldige manier om je seksleven op te fleuren. Als je op zoek bent naar een levensgrote sekspop die aanvoelt als een echte vrouw, dan zou je moeten overwegen er een te kopen. Sommige mensen zijn verrast door hoe realistisch deze poppen zijn en hoe levensecht ze aanvoelen. Deze ebbenhouten sekspop verrast veel mensen met hun aandacht voor details, hun perfect geplaatste ogen en zwart menselijk haar. Deze ultrarealistische sekspoppen zijn gemaakt van hoogwaardig TPU om de illusie van huid te creëren. Deze echte sekspoppen zorgen voor veel seksueel genot voor hun gebruikers.
High-end sekspoppen vinden hun weg naar de porno-industrie. Een goede plek om ze in gebruik te zien is de sectie echte poppen neuken. Hier worden levensechte poppen gebruikt om zowel mannen als vrouwen te vermaken. In de vr-sectie vind je misschien vr-neukpoppen die de vr-gebruikers vermaken terwijl hun binnenkant 360 graden wordt geramd.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst | 57cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 79cm |
| Netto gewicht | 28KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.