Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | L-cup van 169 cm |
| Netto gewicht | 44kg |
| Volledige buste | 89cm |
| Onder buste | 58cm |
| Taille | 51cm |
| Heup | 102cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 38cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.