Beschrijving
Over haar
Introducing the ultimate pleasure companion for men – The Real Men Bionic Sex Doll, designed and crafted to fulfill all your wildest fantasies. This lifelike Japanese sex doll is meticulously crafted using top-notch silicone, which besides gorgeous looks, provides a great realism in touching and feeling. It has anatomically correct parts and options for customization such as hair color, eye color, skin tone, etc., so this bionic sex doll gives more than anybody can expect.
The internally intricate designed feature that can move of the sex doll’s body is particularly thought out for the flexibility that comes with it when get intimate. Its cutting-edge technology ensures the seamless movement of numerous different parts creating an appearance that is almost akin to having a live companion with you.
Experience unmatched satisfaction with our one-of-a-kind Japanese sex doll; get yours today!
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158cm H-cup |
| Schouder | 31cm |
| Bovenste borst | 89cm |
| Onderste borst | 59cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 101,5 cm |
| Dijbeen omtrek | 54cm |
| Kuitomtrek | 32cm |
| Beenlengte | 82cm |
| Voeten lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 41kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.