Beschrijving
Over haar
Dames en heren, maak kennis met de Samus sekspop; ze is 156 cm lang en heeft een modieuze B-buste. Deze provocerende schoonheid is speciaal ontworpen om de ziel te bevredigen, want ze ziet, voelt en functioneert als een waar meesterwerk. Vervaardigd van hoogwaardig materiaal voor maximale duurzaamheid.
en geprint in levensechte materialen om die verbluffende look te creëren; het is moeilijk te zien dat dit geen echte pop is.
Maar daar blijft het niet bij, we presenteren je ook de Dua Lipa sekspop, ontketend en prachtig op je tafel staand met rondingen die onweerstaanbaar zijn. Met een lengte van 156 cm, volle lippen, glad en glanzend haar en ogen die iedereen kunnen bekoren.
Een volledig bewijs van genot, want deze poppen zijn adembenemend mooi en ontworpen om de unieke ervaring te vervullen die je je maar kunt voorstellen. Kies je fantasieën, want deze poppen zijn ontworpen met verschillende soorten fantasieën en zijn ook zo ontworpen dat ze elke keer weer voor optimale bevrediging zorgen.
Met de premium kwaliteit sekspoppen van Erotic bent u slechts een klik verwijderd van betere vrijetijdsbesteding – de speeltuin waar dromen werkelijkheid worden!
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 155cm Een kopje |
| Netto gewicht | 32kg |
| Borstbeeld | 74cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 87cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm | 47cm |
| Hand | 15cm |
| Been | 82cm |
| Voet | 18cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.