Beschrijving
Over haar
Maak kennis met de ultieme aanvulling op je collectie seksspeeltjes: de enorme heupen van Sex Dolls die we hier bij SilverCloud bezitten. Deze ultrarealistische heupen, vervaardigd met de meest geavanceerde technologie en gemaakt van alleen de beste materialen, zijn erop gericht om al jouw fantasieën en die van je partner te vervullen. Onze 155 cm grote seksengelpop wordt gekenmerkt door realistische lichaamsvormen die je de adem zullen benemen; bovendien is ze voorzien van borsten in cupmaat B waar je alleen maar van zult watertanden. Ze is volledig afgewerkt met de meest gedetailleerde rondingen en lijnen, alsof ze door meestervaklieden is gemaakt voor maximaal plezier en gebruik. Met deze perfecte combinatie van formaat, ontwerp en hoogwaardige constructie wordt de grote sekspop Hops je favoriete metgezel in de slaapkamer.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 175cm |
| Borstbeeld | 100cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 97cm |
| Arm | 65cm |
| Palm | 16cm |
| Schouder | 35cm |
| Been | 88cm |
| Voeten | 21cm |
| Netto gewicht | 53kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.