Beschrijving
Over haar
What is more, now we present the street fighter sex doll, which goes even beyond the traditional sexual dolls and is the real embodiment of fans’ fantasies about Street Fighter characters. This sex doll, created considering the minor aspects of the actual person and its typical features, is an accessory no game enthusiast ought to be without, especially if they crave to have the protagonists of the video game titles they enjoy come real. This is in fact made of top-quality TPE material which provides skin like touch and flexible joints to have a life like touch.
The 100 WM version is endowed with super-intelligent that can make her mimic human movements, or even interact during close moments with human beings. A feature like this, therefore, enhances the degree of fun denoted to your playtime and assists in your immersion into the act.
Now, our through street fighter sex doll is the one and only designed to provide the best satisfaction for all individuals wanting only the best in life. You can now order your now and be able to buy the doll at a cheaper price.
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 162cm J-cup |
| Schouder | 37cm |
| Bovenste borst | 96cm |
| Onderste borst | 66cm |
| Taille | 64cm |
| Heup | 114 cm |
| Dijbeen omtrek | 64cm |
| Kuitomtrek | 36cm |
| Beenlengte | 90cm |
| Voeten lengte | 23cm |
| Netto gewicht | 49kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.