Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 166 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Ned byste | 66 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Midje | 59 cm |
| Skulder | 41 cm |
| Armlengde | 45 cm |
| Håndlengde | 16 cm |
| Benlengde | 86 cm |
| Muntlig | 12 cm |
| Vaginal | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fotlengde | 22 cm |
| Nakkeomkrets | 27 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.