Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 165 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
| Bryst | Liten: 74 cm |
| Middels: 83 cm | |
| Stor: 90 cm | |
| Midje | 52 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Armlengde | 64 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Bein | 84 cm |
| Fotlengde | 23 cm |
| Skjededybde | 16 cm |
| Anus dybde | 12 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.