Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Kroppsstørrelse | 165 cm D-kopp |
| Netto vekt | 34 kg |
| Full byst | 78 cm |
| Under Bust | 57 cm |
| Midje | 53 cm |
| Hofte | 77 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri




























































































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.