Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 166 cm D kopp |
| Full byst | 82 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Benlengde | 81 cm |
| Skostørrelse | 35 cm |
| Skjededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 13 cm |
| Netto vekt | 43 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.