Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Kroppsstørrelse | 156 cm C-kopp |
| Netto vekt | 27 kg |
| Full byst | 64 cm |
| Under Bust | 52 cm |
| Midje | 40 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri

1,900.00$ Opprinnelig pris var: 1,900.00$.1,499.00$Nåværende pris er: 1,499.00$.

For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
Har du fortsatt spørsmål? kontakt oss via e-post eller besøk vår FAQ-side
| Materiale | TPE |
| Kroppsstørrelse | 156 cm C-kopp |
| Netto vekt | 27 kg |
| Full byst | 64 cm |
| Under Bust | 52 cm |
| Midje | 40 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |

| Ved bryst | Medium |
|---|---|
| Etter høyde | 150-159 cm |
| Etter materiale | TPE |
| Etter vekt | 26 kg – 30 kg |
| Etter funksjoner | Mager |
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Vi tilbyr internasjonal standard gratis frakt på vanlige varer; Vi tilbyr også rask frakt for noen land. Du vil se fraktalternativer på betalingssiden
Begrensede områder: All Islamic countries, South America (Mexico,Brazil, Peru, etc), India.
– USA / Europe warehouse items: It will take 3-7 days to your door, Please select our international warehouse based on your region.
– If shipping from manufacturer,
Your doll will be made in 1 to 3 business days after payment has been received, and it will take an additional 7 to 50 days to ship, You will see shipping options at checkout page
Når dukken din er klar til å sendes, sendes et sporingsnummer til deg via e-post.
For din dukkebestilling godtar vi følgende betalingsmåter:
For more questions, you can visit FAQ page
Hos SnDoll prioriterer vi å beskytte personvernet ditt. Vi bruker solide, enkle fraktesker uten noen gjenkjennelig merkevare eller merking. Du har ingenting å bekymre deg for. Vårt skjønn gjør innholdet i pakken din ukjent for noen.
A plain cardboard box will be used to package the doll. The box has no label that might indicate what’s inside. Who or what is within is unknown
Depending on when you tell us of the cancellation from the time of purchase, the following cancellation and restocking fees could be charged:
Innen 12 timer: Full refusjon
Innen 24 timer: 70% refusjon
Innen 48 timer: 20% refusjon
-Vi ber om tålmodighet mens vi sender bestillingen sakte på grunn av force majeure-hendelser som COVID-19, kriger, jordskjelv osv.
-If you decide to cancel your order because of prolonged delivery times and the delivery time is prolonged (more than 30 days past the anticipated date) due to the forwarding company’s error at work, the indemnity is shared by SnDoll and the forwarding company. The compensation ratio is typically 20% of the total amount.
Ta kontakt med oss umiddelbart hvis dukken din kommer skadet eller har et kvalitetsproblem. Vi aksepterer retur eller bytte uten kostnad for deg hvis skaden var et resultat av vår feil.
Din fulle tilfredshet som kunde er vår største bekymring. Vi overvåker konstant hvert eneste trinn i produksjons- og pakkeprosessene for å sikre at 99.9% av disse dukkene er feilfrie på alle måter. For ytterligere detaljer, se retningslinjene for frakt og retur.
Engelsk brukerhåndbok vil bli sendt på e-post når vi har sendt pakken din



















































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.