Beskrivelse
Om henne
Møt toppen av overbærenhet og selvtilfredsstillelse – Treat Me Like a Sex Doll, temaet for dagens TLC, som i: Tender Loving Care – verdens mest kostbare sexdukke. Høykvalitets og erotisk tiltalende silikondukke som er laget for å møte dine fantasier. Hun ser ekte ut i alle aspekter og er svært praktfull utstyrt, og hun vil gjøre alle dine gale ønsker til virkelighet.
Laget av mesterverk og kun med materialer av overlegen kvalitet, vår behandle meg som en sexdukke kan ikke sammenlignes med andre lignende produkter. For enten den som har tenkt å ligge med en slik dukke alene, eller bruke den på høyden av parets alenetid, er denne topp-sexdukken garantert å tilby deg endeløse timer med tilfredsstillelse.
Si farvel til enhver form for tretthet med denne fantastiske "Behandle meg som en sexdukke" i dag!
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 77 cm |
| Under brystet | 66 cm |
| Midje | 64 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Armlengde | 65 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Benlengde | 78 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.