Beskrivelse
Om henne
Dette er en av de største sexdukkene du finner på nettet. Dette er takket være en pelicula completa sexdukkedesign som fokuserer på dine unike likes. Derfor har denne topp 10 amerikanske sexdukken oppnådd fullstendig seksuell tilfredsstillelse for så mange mennesker over hele verden.
Videre har denne realistiske ekte dukken et sexdukkemetallskjelett 500$. Dette øker realismen og gir den en solid kjerne. Derfor er grunnlaget for en rekke sexy positurer og sexstillinger.
Moorever, dine seksuelle sexdukkeporno-gif-fantasier for jenter er endelig innen rekkevidde. Takket være en liv som sexdukke som langt overgår en sexdukke 1 dollar design. Dette betyr at din hentai-sexdukke deepthroat-opplevelse kommer til å bli fantastisk.
I tillegg kan dine favorittdukkesex-vedios være din virkelighet ettersom en mann har sex med en ekte sexdukke. Dermed inspirerer du deg til å legge igjen en ny positiv sexdukkeanmeldelse – youtube.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 156 cm |
| Kopp | C |
| Bryst | 75,5 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 79 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Armlengde | 48 cm |
| Palm | 17 cm |
| Benlengde | 98 cm |
| Fot | 21 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vekt | 30 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.