Beskrivelse
Om henne
Kjærlighetsdukker i full størrelse er typen dukker du bør legge til samlingen din. Disse dukkene kommer ikke med bare et mannekenghode, men med alle kroppsdelene komplette.
Våre erotiske dukker er ment for folk som trenger seksuelle partnere, for folk som ønsker å utforske, og for folk som ønsker å prøve ut forskjellige sexstillinger og stiler.
En spektakulær ting med våre erotiske kjærlighetsdukker er det faktum at de ble laget for både menn og kvinner. Alle kjønn kan kjøpe dem, og de ble også laget for personer med ulik seksuell legning.
Vår erotiske sexdukke er en analsexdukke. Analhullet hennes lar deg penetrere henne lett og du vil få den samme følelsen og tilfredsstillelsen du får når du trenger inn i et menneske.
Denne dukken er også en blow job sexdukke. Munnen hennes er et annet hull du kan trenge gjennom. Hun gir den beste blåsejobben og hun biter ikke.
Hun kommer også med et vaginalt hull som er mykt mot huden og forårsaker ingen fiksjon. Oppsummert har hun tre seksuelle åpninger, og disse hullene er veldig myke på kjønnsorganene dine, og du kan gå gjennom alle hullene.
Denne erotiske kjærlighetsdukken kan brukes av kvinner. En lesbisk kan være sammen med denne sexdukken fordi hun tilbyr det beste selskap og en uforglemmelig seksuell opplevelse
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 157 cm |
| Brystlinje | 67 cm |
| Midjelinje | 48 cm |
| Hip Line | 77 cm |
| Skulderbredde | 30 cm |
| Armlengde | 63,5 cm |
| Benlengde | 103 cm |
| Føttstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 43 cm |
| Kalvelinje | 27 cm |
| Netto vekt | 29,5 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.