Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona |
| Augstums | 160 cm |
| Neto svars | 31 kg |
| Pilna krūtis | 88 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Kauss | E |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 94 cm |
| Mutiski | Neobligāti |
| Maksts | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Plecu | 36 m |
| Arm | 66 cm |
| Kāja | 82 cm |
| Pēda | 22,5 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.