Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Ķermeņa izmērs | 175cm E-kauss |
| Neto svars | 56 kg |
| Pilna krūtis | 100 cm |
| Zem krūtīm | 74 cm |
| Viduklis | 69 cm |
| Gurns | 118 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.