Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 98 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 66 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Gurns | 86 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Kāju garums | 84 cm |
| Augšstilbs | 45 cm |
| Rokas garums | 64 cm |
| Zole | 21 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 10 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Neto svars | 29,8 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.