Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 175 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 160 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 70 cm |
| Viduklis | 74 cm |
| Gurns | 120 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 70 cm |
| Kāja | 82 cm |
| Pēda | 24 cm |
| Neto svars | 69kg |
| Mutes dziļums | 15 cm |
| Maksts dziļums | 20 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
Leļļu galerija






































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.