Apraksts
Par viņu
Šī BBW lelle ir īsta lelle, un Marita ir īsta cilvēka seksa lelle. Šai kailai lellei un garajai lellei ir modeļa uzbūve; jūs vēlaties viņu uz skrejceļa, izņemot to, ka šī porno seksa lelles skrejceļš būtu jūsu ķermenis.
Ar savām iecirtīgajām krūtīm, gludo, ciešo un labi strukturēto incīti ir tik patīkami skatīties, kā šī labākā reālistiskā seksa lelle kaila stāv jūsu priekšā, un, ja veltīsit laiku, lai ietērptu viņu jaukā lelles apakšveļā, jūs zaudēsit prātu. tu skaties uz viņu.
Kad runa ir par šo jauko mazulīti, jūs varat izveidot savu seksa lelli, kurai ir visas vēlamās īpašības, kas padarītu viņu par jūsu ideālo sievieti.
Šī lilijas lelle ir diezgan elastīga; tu vari viņu izlocīt visu, ko vien vēlies, lai dotu tev pietiekami patīkamu pozīciju. Viņa ir prieka lelle, un viņa ir saistīta ar jūsu prieku. Vai jums ir slepens leļļu fetišs? Viņa apmierinās visus jūsu fetišus un sniegs jums iespēju izbaudīt seksuālo satraukumu.
Šī lielā lelle sagādās jums daudz prieka un, protams, aizvedīs jūs uz citu seksa dimensiju, kas pārsniedz to, kas, jūsuprāt, var pastāvēt. Šī īpaši reālistiskā seksa lelle ir jūsu seksa lelle.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 165 cm |
| Krūtis | 105 cm |
| Viduklis | 60 cm |
| Gurns | 109 cm |
| Plecu | 36 cm |
| Rokas garums | 60 cm |
| Pēdas garums | 22 cm |
| Neto svars | 53 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija



















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.