Apraksts
Par viņu
Sekss ar reālistiskām masīvām lellēm ir labs veids, kā iemācīties kontrolēt seksu. Mīlestības lelles var novietot jebkurā pozīcijā pēc jūsu izvēles, un tās nesūdzēsies par diskomfortu.
Sasodāmas īstas seksa lelles ļauj jums kontrolēt. Jūs nosakāt seksa laiku un ilgumu. Jūs varat izvēlēties nodarboties ar seksu maratonā ar futa seksa lelli.
Pārdošanai pieejamas lelles lelles ir dažādos izmēros. Krūšu izmēram ir pieejamas reālās dzīves masīvas lelles B, C un D. Mīlestības leļļu porno video palīdzēs jums izvēlēties pareizos seksa leļļu robotus. Īstu lelli drātēt un vibrēt pēc tam ir ļoti jutekliski.
Meklējot lelles, ir svarīgi iegūt tādu, kurai ir vairākas funkcijas, piemēram, cietu lelli ar dzimumlocekli. Uzbudināties nebūs problēma, ja iegūsit labākās lelles. Reālistisku lelli, piemēram, seksa lelle Futa, ir ļoti viegli tīrīt, jo materiāli ir labi. Materiāli, no kuriem izgatavotas šīs dzīvīgās mīlas lelles, seksa laikā neplīst. Mēs piedāvājam labākās lelles, kas jūtas īstas ar miesīgām daļām.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūtis | 90 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 85 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 60 cm |
| Kāja | 95 cm |
| Pēda | 22 cm |
| Neto svars | 36 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.